Tekstylia Enerta:
dobra energia
i dobra oferta

Enerta to grupa specjalistów od tekstyliów zarówno dla branży HoReCa (hotele, lokale gastronomiczne...), jak i dla domu.
Zajmujemy się tym od 2003 r. Przez te kilkanaście lat zebraliśmy ogromne doświadczenie i bazę klientów, która jest najlepszym potwierdzeniem naszej jakości. Wyróżnia nas szeroka oferta, własna produkcja i profesjonalna atmosfera współpracy.

Tekstylia to część większej całości, jaką jest wnętrze domu czy lokalu. Naszym zadaniem jest, by tworzyły one magię danego miejsca i zachwycały naszych klientów.
Nasza misja: chcemy, by współpraca z Enertą oznaczała, że nie musisz zastanawiać się, czy Twoje tekstylia są odpowiednio doskonałe. To nasza część odpowiedzialności i nasza gwarancja.

Wiele lat doświadczenia w branży tekstylnej

Enerta to nie pośrednik — sami projektujemy, szyjemy i dostarczamy każdy produkt z naszej oferty. Zadbaliśmy o każdy szczegół, bo to po szczegółach ocenią Cię klienci. Od 2003 do 2018 r. działaliśmy jako spółka Enpeco. Dziś ten sam zespół, pod nową nazwą Enerta, rozszerzył zakres działania i stworzył nową markę, lepiej wyrażającą zdobyte kompetencje i możliwości.

Jakość, której możesz być pewien

Jesteśmy doświadczonym i sprawdzonym dostawcą tekstyliów. Współpracujemy zarówno z małymi odbiorcami, jak i sieciami sklepów, czy restauracji. Po latach udanej współpracy nasi klienci wiedzą, że zawsze mogą nam zaufać.
Każdy klient, który nas odwiedza, jest tak samo ważny.

Partner w rozwoju

Jesteśmy kimś więcej niż dostawcą. Sami projektujemy, produkujemy i dostarczamy nasze wyroby. To pozwala na indywidualne podejście do każdego zlecenia i prawdziwie partnerską współpracę. Dzięki temu Enerta może stać się Twoim ekspertem od tekstyliów, które przyciągają nabywców.
Rozwijajmy się wspólnie!


Trzy składniki jakości: dobre projekty,
dobre wykonanie, dobre ceny

Tu kupujesz u źródła: posiadamy własną szwalnię i biuro projektowe. Unikalne dopasowanie do potrzeb klienta to jedna z cech wyróżniających Enertę na rynku. Z produktów Enerta korzystają hotele, pensjonaty, wszelkiego typu lokale gastronomiczne i oczywiście domy naszych klientów.

Ogromne doświadczenie

Tekstylia domowe i HoReCa produkujemy od 2003 roku. Znajdziesz je w sklepach detalicznych (internetowych i stacjonarnych) w Polsce i za granicą. Jesteśmy sprawdzeni przez rynek i potrafimy dopasować się do nawet największych wymagań.

Współpracujemy i szyjemy na miarę

Uważnie słuchamy naszych klientów i tworzymy produkty dopasowane do ich potrzeb. Razem pracujemy na wspólny sukces i pozytywny wizerunek firm.

Sprawdzona jakość na lata

Przestrzegamy wysokich standardów doboru tkanin, kroju i szycia każdego produktu. Czy są to tekstylia dla branży gastronomicznej, czy dla domu, mają być zawsze wzorowej jakości — bo tego oczekuje klient.

Zapytaj o sprawdzone tekstylia
×